Doc. MUDr. Jiří Zemen, Ph.D.
Zubní ordinace "U Homolky"

Aktuálně

Kloubní a chirurgičtí pacienti vítáni - do běžné zubní péče neregistrujeme

Vloženo 20.01.2015 15:21 h

Vzhledem k tomu, že jsme odborně zaměřeni na vyžádanou péči v oblasti onemocnění čelistních kloubů, ústní chirurgie a implantologie, přijímáme všechny pacienty s doporučením, ale do běžné zubní péče nové pacienty nepřijímáme (neregistrujeme).

Kterýkoliv zubní lékař k nám může bez omezení doporučit klienty smluvních pojišťoven k chirurgickému či implantologickému zákroku nebo k vyšetření a léčbě čelistních kloubů. Tuto péči rádi zajistíme.

Novým zájemcům o standardní zubní péči se omlouváme, ale vzhledem k tomu, že jsme odborně zaměřeni na vyžádanou péči v oblasti onemocnění čelistních kloubů, ústní chirurgie a implantologie, do běžné pravidelné zubní péče nové pacienty neregistrujeme. Důvodem je skutečnost, že jsme plně vytíženi specializovanou léčebnou činností poskytovanou klientům na základě doporučení jejich ošetřujícími lékaři.
Hledáte-li svého zubního lékaře, zkuste využít službu České stomatologické komory, na jejíž webových stránkách můžete najít seznam zubních lékařů, kteří v oblasti Vašeho bydliště přijímají a registrují nové pacienty (ČSK - seznam zubních lékařů, kteří přijímají nové pacienty)

« zpět na seznam článků

Copyright © 2011 - 2019 Doc. MUDr. Jiří Zemen, Ph.D.

Tel.: +420 377 243 818          E-mail: ordinace@jiri-zemen.cz